Ciekawe tytuły wśród automatów online

automaty-online

Jeżeli mowa o automatach online, na początek należy zaznaczyć, że jest to najbardziej rozchwytywana rozrywka w kasynach internetowych. I właśnie dlatego postanowiliśmy wyszczególnić kilka unikalnych automatów, które mogą nam zapewnić niesamowite wrażenia z pobytu w kasynie.

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Playtech to jeden z najlepszych wydawców slotów internetowych, którego wielkim sukcesem stał się Kingdoms Rise: Sands of Fury. Jest to slot, który oferuje pięć bębnów i trzy rzędy, a także 96,2% zwrotu do gracza (RTP). Zawiera też świetny jackpot progresywny i odznacza się wysoką zmiennością.

Zagłębiając się w tematykę fantasy, progresywny pakiet Playtech Origins Kingdoms Rise obejmuje wiele ustawień. Jednak Kingdoms Rise: Sands of Fury to najpopularniejsza w tej grupie gra na automaty. Grając na 20 liniach wygrywających, możemy walczyć o jackpoty, takie jak Epic, Power Strike lub Daily Strike, a przy okazji skorzystać również z funkcji Wild Fury.

Cleopatra

Slot ten wyszedł spod ręki studia IGT. Charakteryzuje się średnią zmiennością, a jego RTP utrzymuje się na poziomie 95,7%. Wybierając ten slot online, będziemy grać na pięciu bębnach i trzech rzędach. A jeśli liczymy na jackpot progresywny, będziemy musieli poszukać innego slotu, ponieważ Cleopatra nie oferuje takiej opcji.

Działając na rynku online od 2012 roku, slot Cleopatra zyskał sobie spore uznanie w kręgach kasyn internetowych. I do dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych gier na automatach. Dzięki 20 regulowanym liniom wypłat próbujemy namierzyć symbol Wild, który jest także najlepiej płatnym symbolem w tej grze.

Mega Moolah

Mega Moolah od Microgaming jest znany miłośnikom slotów online na całym świecie. I nie bez powodu. Jeżeli skusimy się na ten automat, będziemy mogli grać na slocie ze średnią zmiennością i RTP wynoszącym 88,1%. W automacie znajdują się trzy rzędy i pięć bębnów, a także jackpot progresywny.

Trudno nie dostrzec wpływu, jaki slot Mega Moolah wywarł na rozgrywkę w kasynie online. Mega Moolah oferuje bardzo duży jackpot progresywny, zazwyczaj liczony w milionach. Ponadto, slot ten może pochwalić się światowymi rekordami pod względem wypłat. Jest to gra, od której tak naprawdę wszystko się zaczęło i do dziś pozostaje najpopularniejszą pozycją w kasynach.

Największą zaletą tego automatu jest fakt, że spin w tej kultowej rozgrywce z motywem safari może umożliwić nam trafienie w jeden z czterech jackpotów.

Buffalo Blitz Megaways

Buffalo Blitz Megaways to produkcja Playtech Origins, która opiera się na wysokiej zmienności i możliwości wygrania progresywnego jackpotu. Zmienność w tym slocie jest wysoka, a sam automat oferuje grę na sześciu bębnach i zróżnicowanych rzędach. Ponadto, wykorzystuje też RTP w wysokości 96,3%.

Jest to trzecia odsłona serii automatów Buffalo Blitz, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych gier wrzutowych w kasynach online. Przyciągającą cechą tego slotu jest liczba linii wypłat, których jest aż 117 649! Podczas rozgrywki, jaka odbywa się na północnoamerykańskich równinach, będziemy układać symbole bizonów i niedźwiedzi, a także uruchamiać bonusy z darmowymi spinami i mnożnikiem.

Age of the Gods

Playtech to znakomita firma deweloperska, która projektuje bardzo ciekawe automaty do gry online. W Age of the Gods możemy grać na średniej zmienności, korzystając z pięciu bębnów i trzech rzędów, a także zwrotu do gracza na poziomie 95%. Slot udostępnia także opcję jackpotu progresywnego, dzięki czemu może nas wynagrodzić bardzo dużą wypłatą.

Dzięki potężnemu pakietowi progresywnych jackpotów Playtech zabiera nas tutaj w podróż na Olimp, prosto w starożytne progi greckiego panteonu. W tym rozrywkowym slocie inspirowanym mitologią grecką dążymy do uruchomienia jednego z czterech różnych trybów darmowych spinów. Co więcej, możemy też wykorzystać moc potężnego Herculesa Wild, z nadzieją, że uda nam się losowo trafić jackpot, mając do dyspozycji 20 linii wygrywających.