Automaty online godne polecenia

smartfon

Automaty kasynowe to jedne z najpopularniejszych gier w Internecie. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w kasynie online, czy na stronie z zakładami sportowymi, automaty online to jedna z najczęstszych rozrywek na sieci. Są proste w zrozumieniu i pozwalają na wiele godzin dobrej zabawy.

Zobaczmy zatem, jakie automaty są godne polecenia graczom, którzy chcą spędzić przyjemny czas w kasynie online. Za pomoc w odnalezieniu automatów dziękujemy stronie hazardowy.pl.

Rocket Men

Jedną z najpopularniejszych gier slotowych 2018 roku – wydaną przez Red Tiger Gaming – jest Rocket Men. Automat pozwala graczowi zakręcić pięcioma bębnami z 20 liniami wypłat, aby wygrać główną nagrodę. Warto dodać, że przy każdym spinie postaci prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i prezydenta Korei Północnej Kim Jung Una doświadczają małych złośliwości.

Rocket Men został uznany za jedną z najlepszych gier roku.

Desert Treasure

Desert Treasure daje graczom szansę na uwolnienie swojego wewnętrznego Indiany Jonesa. Podczas rozgrywki odkrywamy tajną mapę i musimy dotrzeć do sekretnego skarbu. Będziemy musieli pokonać na swojej drodze szereg niebezpieczeństw, aby odkryć tajemnice pustyni.

Thunderstruck II

Thunderstruck II ożywia nordycką mitologię. Podczas swoich przygód gracz podąża za legendarnym Thorem. Ten atrakcyjny automat wyposażono w niesamowite funkcje, które wciągają gracza głęboko w fabułę. Thunderstruck II ma 5 bębnów i aż 243 włączone linie wygrywające.

Cała rozgrywka na Thunderstruck II jest ukłonem w stronę mitologii nordyckiej, a także gwarancją długich godzin wciągającej zabawy.

Bitten

Jeśli jesteśmy fanem serii filmów Zmierzch, pokochamy Bitten. Stworzona przez IGT Bitten to gra z 5 bębnami i 20 liniami wypłat, z rozgrywką skupioną wokół wampirów. Slot Bitten nie przypomina współczesnych krwawych horrorów, ponieważ jest bardziej zgodny z klasycznym podejściem, jakie stosowały filmy z przeszłości. Po prostu w grze wcielamy się w tajemniczego i krwiożerczego wampira, który wyszukuje swoje ofiary.

Jeżeli uda nam się trafić główną wygraną, na naszym koncie pojawi się aż 250 000 GBP.

A Night Out

Slot A Night Out uważany jest za jeden z najpopularniejszych automatów online. Udekorowany gotowymi na imprezę kobietami i mnóstwem symboli koktajli, A Night Out łączy ze sobą dwa pokrewne obszary. A są nimi imprezowanie i hazard. Świetną wiadomością jest to, że slot ma 20 linii wypłat i oferuje szansę na zdobycie darmowych spinów, które dodadzą nieco więcej smaczku całej rozgrywce.

W trakcie rozgrywki można zdobyć do 20 darmowych spinów.

Planet of the Apes

Planet of the Apes to jeden z najsłynniejszych automatów do gier online o tematyce filmowej. Stworzony przez NetEnt, slot Planet of the Apes zapewnia emocje oparte na bardzo popularnej hollywoodzkiej serii. W Planet of the Apes nie tylko fabuła jest pochłaniająca. Automat odznacza się także niesamowitą grafiką. Natomiast sama rozgrywka odbywa się na dwóch połączonych ze sobą slotach. Każdy ze slotu zajmuje jedną połowę ekranu i składa się z 5 bębnów oraz 3 linii.